Понеділок, 22.04.2019, 08:17
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Телестанція

В листопаді 1967 року розпочала роботу потужна радіотелевізійна передавальна станція (РТПС) на території Білокриницької сільської ради в селі Антопіль.

Із щоглою 240м. РПСТ Антопіль забезпечує можливість прийому телерадіопрограм на більшій частині Рівненської області, а також частково у Волинській, Житомерській, Хмельницькій та Тернопільській областях.
Подальші трудові успіхи стали можливими завдяки сумлінній праці трудового колективу, зростання його професійного досвіду. Незмінним керівником РПСТ на протязі багатьох років являється Талімончик Віктор Перфирович- фахівець своєї справи, професіонал, прекрасна людина та справжній патріот своєї Батьківщини.
Впродовж всіх років постійно нарощувалась база радіотехнічних об'єктів на Рівненщині. Розвивалась мережа радіорелейних ліній- ,,транспорт,, , яким доставляються телерадіосигнали та інша електронна інформація до радіостанцій та кінцевих споживачів.
На сьогоднішній день в області працюють радіорелейні лінії протяжністю 292км. Обслуговує радіотехнічні засоби передачі масової інформації колектив справжніх професіоналів чисельністю до 90 чолові.
Всі об'єкти при взаємовигідній співпраці використовуються операторами зв'язку, які впроваджують мобільний зв'язок, новітні цифрові мережі передачі інформації- інтернет, АСКРО- автоматизовані системи контролю радіаційної обстановки навколо Рівненської та Хмельницької АЕС та інше.
Стрімко входить впровадження телерадіомовлення в цифровому форматі, що дає можливість якісно приймати до 30-ти приграм всім жителям Рівненської області.

ПАТ "Компанія "Райз"
Заснована в 1992 році, ПАТ «Компанія «РАЙЗ» пропонує оптимальні рішення в аграрному секторі. Компанія забезпечує дистрибуцію засобів захисту рослин, мінеральних та мікродобрив, насіння, сільськогосподарської техніки й запчастин у всеукраїнському масштабі, володіє власною розгалуженою мережею філій і торгових представників, пропонуючи комплексну підтримку та консалтингові послуги кінцевому споживачу. З 2000 року є провідним учасником ринку сільськогосподарської продукції України.
Керівництво компанії, а також торговий персонал, агрономи та сервісні інженери є постійними учасниками міжнародних конференцій, навчальних семінарів та зустрічей з представниками компаній-виробників, з кращими фермерами в Північній і Південній Америці, Західній Європі.
Власний агровиробничий підрозділ завдячує своєю успішністю впровадженню як власних інновацій, так і сучасних технологій з Європи та Північної Америки, використанню першокласної сільськогосподарської техніки, а також багаторічному професійному досвіду та унікальним напрацюванням компанії. Останнє десятиріччя група «РАЙЗ» на базі майже 160 тис. га орендованих земель, п’яти власних насіннєвих заводів, розташованих у кожній з кліматичних зон України, успішно впроваджує кращі міжнародні досягнення в сфері сільського господарства.
Одна із філій компанії розміщена на території Білокриницької сільської ради на трасі Київ-Чоп, поруч з готелем. Там працює багато наших односельчан.